Producent opraw led

Naszym Klientom dostarczamy nowoczesne i funkcjonalne oprawy oświetleniowe, w tym oparte na technologii LED. Ich energooszczędne właściwości przyczyniają się do zmniejszenia wydatków związanych z oświetleniem obiektu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą opraw oświetleniowych zewnętrznych i wewnętrznych, jak również tych produkowanych na indywidualne zamówienie.

Oprawy LED od polskiego producenta

Oferta marki SoFoLED obejmuje lampy o mocy mieszczącej się w przedziale od 12 do 960 W. Tak szeroki wybór pozwala dopasować oświetlenie do potrzeb konkretnego obiektu oraz jego przeznaczenia. Mając na uwadze specyfikę hal przemysłowych, które mają nie tylko spory metraż, ale też zwykle dużą wysokość, dostarczamy oprawy, które montować można na dowolnej wysokości. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami producenta opraw LED!

Oprawy LED do najróżniejszych obiektów i przestrzeni zewnętrznych

Panele, plafony oraz inne rodzaje opraw LED do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz znajdują zastosowanie między innymi w instytucjach publicznych, zakładach przemysłowych, magazynach, a także obiektach komercyjnych czy sportowych. Oferujemy na przykład szereg rozwiązań stworzonych z myślą o stadionach, kortach tenisowych i nie tylko. Dostarczamy jednak również oświetlenie dla parkingów oraz innych rodzajów zewnętrznych obiektów, w których światło jest niezbędne dla bezpieczeństwa i prawidłowego funkcjonowania. Wierzymy, że warto stawiać na rozwiązania najwyższej jakości, bo pozwalają one na spore oszczędności w dłuższej perspektywie. Sprawdź, jakie oprawy LED może zaproponować Ci polski producent!

Oprawy LED do zastosowania wewnątrz budynków oraz na zewnątrz to nasza specjalność. Wiemy, jak prawidłowo zabezpieczyć źródło światła przed uszkodzeniem. Dlatego też niemal wszystkie nasze oprawy wyposażone są w rozpraszacze i klosze o wysokim współczynniku odporności na uderzenia. Serdecznie zapraszamy do współpracy bezpośrednio z producentem!