Oświetlenie ledowe – lampy przemysłowe ledowe

Od kiedy ludzkość odkryła elektryczność, nasze życie stało się o wiele łatwiejsze. Sztuczne przedłużenie dnia dzięki odpowiednej dawce światła pozwoliło na polepszenie bezpieczeństwa, dłuższe wykonywanie pracy i wiele innych czynności. Równie ważną, co w naszym codziennym życiu rolę, światło odgrywa w przemyśle. Doświetlone drogi, magazyny czy infrastruktura poprawiają widoczność, umożliwiają pracę po zapadnięciu zmroku i przed wschodem słońca.

Kiedyś stosowano zwykłe lampy zasilane żarówkami pobierającymi duże energii. Dziś staramy się redukować te koszty poprzez montaż przemysłowych lamp ledowych zużywających znacznie mniej prądu, a przed to — są też bardziej ekonomiczne. Nasza firma zajmuje się dostawą gotowych opraw oświetleniowych, a także komponentów służących do produkcji inteligentnych lamp. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Oświetlenie ledowe przemysłowe

W zakresie naszych usług znajduje się zarówno projektowanie, jak i doradztwo techniczne dotyczące przemysłowego oświetlenia ledowego. Dla naszych Klientów przygotowujemy niezbędne wyliczenia, dzięki którym dobór opraw oświetleniowych jest zgodny z obowiązującymi normami oraz wymogami. Wszelkie wykonywane przez nas obliczenia gwarantują, że dostarczone oprawy będą bezpieczne dla pracowników oraz użytkowników lamp.

Lampy ledowe przemysłowe

W naszej ofercie dostępne są m.in. modele ściemniane za pomocą sygnału 0-10 V lub 1-10 V, czujniki ruchu z trzystopniową regulacją mocy świecenia czy też czujniki mieszania światła. Ponadto w ramach przemysłowego oświetlenia ledowego proponujemy bogaty wybór opraw oświetleniowych wewnętrznych i zewnętrznych, jak również warianty wykonywane na specjalne zamówienie. Ze wspomnianych produktów korzystają osoby odpowiedzialne za oświetlenie sal gimnastycznych, hal magazynowych i produkcyjnych. Wśród Klientów mamy też firmy wykorzystujące systemy zarządzania energią, w których używane są czujniki mieszania światła oraz czujniki ruchu z regulacją mocy oświetlenia itp. W przypadku chęci nawiązania współpracy lub pytań zapraszamy do kontaktu.